Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave organizovala 19. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Medzinárodné vzťahy 2018: aktuálne otázky svetovej ekonomiky a politiky, ktorý sa konal 29. - 30. novembra 2018 na zámku v Smoleniciach.

Faculty of International Relations of the University of Economics in Bratislava organized the 19th International Scientific Conference titled "International Relations 2018: Current Issues of World Economy and Politics", which took place 29th to 30th November 2018 at the Smolenice Castle.

Pozvánka / Invitation / Programme in english / Licenčná zmluva / Licence Agreement / Pokyny pre autorov Template/ Zborník z konferencie / Conference Proceedings