Na FMV sa 22. marca 2024 uskutočnilo, ako aj po minulé roky, fakultné kolo ŠVOČ. Pred komisiou odprezentovalo svoje práce 7 študentov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia. Ďakujeme a blahoželáme všetkým zúčastneným, ktorí nielen nabrali odvahu, ale zároveň vyvinuli námahu nad rámec svojich študijných povinností.

Do celouniverzitného kola, ako aj do celoslovenského medzifakultného kola, ktoré sa uskutoční na začiatku mája v Trnave, postúpili víťazi Bc. Martin Bruška (5. roč) a Lukáš Chudý (3. roč). Na druhom mieste sa umiestnila Bc. Iryna Taliian (5. roč). Tretie miesto so svojou prácou obsadila Bc. Barbora Rusnáková (5. roč) 

Tešíme sa, že aj tento ročník fakultného kola ŠVOČ na FMV podporili atraktívnymi vecnými cenami kníhkupectvo Artforum a knižné vydavateľstvo Denníka N. Ďakujeme za poukážky na nákup kníh a hodnotné knižné tituly.

1711283297963

1711283297960

1711283297969

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.