Drahí budúci absolventi!

Pozývame Vás na informačný seminár o Erasmus+ absolventských stážach 2024.

Seminár sa uskutoční v utorok 26.3.2024 o 13:00 na Ekonomickej univerzite v miestnosti oproti bufetu - V2.

Dozviete sa všetky potrebné informácie a bude priestor aj na Vaše otázky. Využite možnosť vycestovať na Erasmus+ aj po skončení štúdia.

Zároveň Vám prinášame aj profesionálny kariérny workshop na tému, ako sa pripraviť na pohovor, ktorý vám pomôže získať Vašu vysnívanú stáž. Viac informácii nájdete na www.stazista.sk.

Tešíme sa na Vás!

Seminr_Erasmus_absolventsk_ste_2024.pdf