Central Europe Connect – letný semester 2023/24

Staň sa súčasťou medzinárodného projektu Central Europe Connect, ktorý doteraz úspešne absolvovalo už vyše 400 študentov! V letnom semestri akademického roku 2023/24 organizujeme už 11. edíciu tohto unikátneho programu a prihlásiť sa môžeš do 24. novembra 2023.

Projekt Central Europe Connect bol zahájený 31. marca 2019 a Ekonomická univerzita v Bratislave ho realizuje v spolupráci s prestížnymi partnerskými univerzitami – WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave).

Čo môžeš od programu očakávať?

Absolvovanie troch hlavných kurzov, tvoriacich jadro projektu Central Europe Connect:

· WU: Strategies and Management for Central Europe (4 ECTS Credits), 11. – 16. marec, 2024

· SGH: Marketing resources and consumer behaviour in Central Europe (4 ECTS Credits), 15. – 20. apríl, 2024

· EUBA: Structural Dynamics in Central European Economies (4 ECTS Credits), 13. – 18. máj, 2024

· Celý program bude v anglickom jazyku a bude orientovaný na medzinárodný obchod v kontexte regiónu Strednej Európy

· Program Ti umožní zažiť zahraničnú výmenu, získať hodnotnú medzikultúrnu skúsenosť a absolvovať tak v rámci jedného semestra tri kurzy na významných univerzitách

· Program v každom z uvedených týždňov zahŕňa okrem prednášok aj ďalšie zaujímavé aktivity, ako napr. návštevu firmy, prehliadku mesta či „get together“ aktivitu

· 20 študentov z každej univerzity spolupracuje v tímoch na zadaných projektoch

· Za absolvovanie programu získaš spolu 12 kreditov, certifikát a samozrejme neoceniteľné skúsenosti a kontakty

Prihláška musí obsahovať:

· CV v anglickom jazyku

· Motivačný list v anglickom jazyku

· Výpis známok za všetky doteraz absolvované ročníky

Deadline na prihlasovanie je do 24. novembra 2023! Využi túto vynikajúcu príležitosť a podaj si prihlášku na (stačí napísať e-mail a zaslať potrebné dokumenty). Viac info nájdeš na https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect. V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať na vyššie uvedenom e-maili.

------------------------------------------------------------------------------------

Central Europe Connect – summer semester 2023/24

Be part of an international project called Central Europe Connect, which has so far been successfully completed by more than 400 students! In the summer semester of an academic year 2023/24 we are organizing already its 11th edition to which you can apply until November 24, 2023.

The Central Europe Connect project was launched on March 31, 2019 and it is organized in cooperation with renowned partner universities - WU (Vienna University of Economics) and SGH (Warsaw School of Economics).

What can you expect from the CEC project?

Completion of three main courses that form the core of the Central Europe Connect project:

· WU: Strategies and Management for Central Europe (4 ECTS Credits), March 11 – 16, 2024

· SGH: Marketing resources and consumer behaviour in Central Europe (4 ECTS Credits), April 15 – 20, 2024

· EUBA: Structural Dynamics in Central European Economies (4 ECTS Credits), May 13 – 18, 2024

· The whole program will be in English and it will be focused on international trade in the context of the Central European region

· Program will enable you to have an international exchange, get intercultural experience and participate on three courses within one semester at three renowned economic universities

· During each week, the schedule includes also other interesting activities besides the lectures, such as company visit, city tour or „get together“ activity

· 20 students from each university study and work together on projects in intercultural teams

· By completing the program you will be awarded with 12 ECTS Credits, you will get a certificate and last but not least, an invaluable experience and contacts

Application must include:

· CV in English

· Motivation letter in English

· Transcript of records (all study period)

Deadline to apply is until November 24, 2023! Use this unique opportunity and apply at (just send an e-mail and attach required documents). For more info visit https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect. Feel free to contact us at above mentioned e-mail if you have any quesions.

Plagat CEC 11 aPlagat CEC 11 b