Modelová konferencia už po šestnástykrát spojí študentov viacerých vekových generácií a študijných odborov

Projekt Modelovej konferencie pod taktovkou Fakulty medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave sa uskutočňuje pravidelne už od roku 2007 a ani tento rok nebude výnimkou. 4. apríla 2023 sa študenti druhého ročníka inžinierskeho štúdia opäť stretnú v Aule Ekonomickej univerzity pri príležitosti organizácie Modelovej konferencie podľa vzoru Organizácie spojených národov. V rámci aktuálneho ročníka budú viesť podnetné diskusie na jednu z najpálčivejších tém, ktorá v súčasnosti rezonuje celou spoločnosťou najviac, a to konkrétne vojenské konflitky. Záštitu nad touto unikátnou udalosťou tento rok prevzal minister zahraničných vecí a európskych záležitostí, pán Rastislav Káčer.

Viac o našej akcii sa dočítate na portáli Bratislava Deň: