Zverejnenie zoznamu kandidátov na doplňujúce voľby do AS FMV za študentskú časť

Dňa 04.04.2023 sa uskutočnia doplňujúce voľby do Akademického senátu

Fakulty medzinárodných vzťahov za študentskú časť Fakulty medzinárodných vzťahov EU v Bratislave. Doplňujúce voľby člena študentskej časti Akademického senátu FMV EU v Bratislave (ďalej len „AS FMV“) vyhlásil AS FMV podľa článku 4 odsek 8 Zásad volieb do Akademického senátu Fakulty medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave na základe hlasovania zo dňa 8.3.2023.

Volebná komisia pre doplňujúce voľby do AS FMV v Bratislave za študentskú časť FMV EU konštatuje, že prijala 1 návrh na kandidáta (Zápisnica zo zasadnutia komisie) na člena AS FMV v Bratislave za študentskú časť FMV EU. Návrh bol náležite skontrolovaný a bol prehlásený za platný.

Navrhnutý kandidát:

HÁMOROVÁ, Tamara