Voľby kandidátov na členov Akademického senátu EU v Bratislave za študentskú časť akademickej obce FMV EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1.5.2023 do 30.4.2027.

Volebná komisia týmto v súlade so Zásadami volieb (Vyhláška 2023.pdf) vyhlasuje voľby do AS EU v Bratislave a zverejňuje pravidlá, termín a spôsob uskutočnenia volieb.

Za kandidáta do AS EU v Bratislave môže byť navrhnutý iba člen študentskej akademickej obce FMV EU v Bratislave, ktorý je zároveň členom študentskej časti AS FMV. Kandidátov do AS EU v Bratislave za študentskú časť môže navrhnúť každý študent FMV EU v Bratislave, písomne na formulári uvedenom v prílohPríloha č.1 , a to volebnej komisii FMV EU v Bratislave dňa 5.4.2023 od 11,00 do 13,00 hod. v miestnosti E4.18. K návrhu kandidáta je potrebné priložiť písomný súhlas navrhnutého kandidáta s kandidatúrou podľa prílohy Príloha č.2

Návrh kandidátov musí obsahovať:

• Meno a priezvisko navrhovateľa
  • Telefonický kontakt navrhovateľa
  • E-mailová adresa navrhovateľa
  • Vlastnoručný podpis navrhovateľa

Súhlas navrhnutého kandidáta musí obsahovať:

• Meno a priezvisko
  • Telefonický kontakt
  • E-mailovú adresu
  • Vlastnoručný podpis navrhnutého kandidáta potvrdzujúci súhlas kandidáta s kandidatúrou a so spracovaním osobných údajov

Volebná komisia na zasadnutí dňa 5.4.2023 overí jednotlivé návrhy a skontroluje ich kompletnosť. Návrh kandidáta, ktorý neobsahuje požadované údaje, nebude volebnou komisiou prijatý.

Dňa 20.4.2023 zverejní volebná komisia zoznam navrhnutých kandidátov na študentskú časť akademickej obce FMV EU v Bratislave na úradnej výveske AS FMV EU a na webovom sídle FMV EU v Bratislave.

Voľby kandidátov do AS EU v Bratislave za študentskú časť FMV EU v Bratislave sú priame s tajným hlasovaním a budú sa konať dňa 25.4.2023 v čase od 10,30 do 13,30 hod. v miestnosti E4.18.

Pri voľbe kandidátov za študentskú časť akademickej obce FMV EU v Bratislave sa volič preukáže volebnej komisii študentským alebo občianskym preukazom. Každý volič obdrží jeden hlasovací lístok, na ktorom budú uvedení všetci navrhnutí kandidáti. Na hlasovacom lístku zakrúžkuje volič najviac dvoch kandidátov.

Hlasovací lístok, na ktorom nebude vyznačený žiadny kandidát alebo lístok s nejasným označením, je neplatný.

Za členov AS EU v Bratislave sú zvolení dvaja kandidáti s najvyšším počtom hlasov.

Členovia volebnej komisie s e-mailovými adresami:

Radka Kytková –

Tereza Danišová –