Akademický senát FMV EU v Bratislave vyhlasuje voľby do AS EUBA za zamestnaneckú časť FMV EUBA

Voľby kandidátov na členov Akademického senátu EU v Bratislave (ďalej len „AS EU v Bratislave“) za zamestnaneckú časť FMV EU v Bratislave podľa článku 10 ods. 1 až 4 Štatútu EU v Bratislave na funkčné obdobie od 1. 5. 2023 do 30. 4. 2027 v zmysle článkov 2 až 5 Zásad volieb do AS EU v Bratislave a podľa čl. 6 ods. 1 Zásad volieb do Akademického senátu FMV EU v Bratislave vyhlásil Akademický senát FMV EU v Bratislave (ďalej len „AS FMV EU v Bratislave“) na svojom zasadnutí dňa 8. 3. 2023.

AS FMV EU v Bratislave schválil na svojom zasadnutí dňa 8. 3. 2023 volebnú komisiu pre voľby kandidátov na členov AS EU v Bratislave za zamestnaneckú časť v zložení:

• PhDr. Peter Csányi, PhD.
  • doc. PhDr. Ľubomír Čech, CSc..
  • Mgr. Eva Vlková

1. Kandidátov do AS EU v Bratislave za zamestnaneckú časť AS FMV EU v Bratislave môže navrhnúť každý člen zamestnaneckej časti akademickej obce FMV EU v Bratislave písomne na predpísanom formulári uvedenom v prílohe č. 1 tejto vyhlášky volebnej komisii FMV EU v Bratislave dňa 5. 4. 2023 od 11,00 hod. do 13,00 hod. v miestnosti 18.

2. Členovia zamestnaneckej časti akademickej obce FMV EU v Bratislave môžu navrhnúť za kandidáta do AS EU v Bratislave iba člena zamestnaneckej časti AS FMV EU v Bratislave.

3. K návrhu na kandidáta je potrebné priložiť písomný súhlas navrhnutého kandidáta s kandidatúrou (ďalej len „súhlas“) na predpísanom formulári uvedenom v prílohe č. 2 tejto vyhlášky. Písomný súhlas navrhovaného kandidáta získa navrhovateľ od ním navrhovaného kandidáta odo dňa zverejnenia tejto vyhlášky do termínu podávania návrhov na kandidátov.

4. Volebná komisia na svojom zasadnutí dňa 5. 4. 2023 overí jednotlivé návrhy a skontroluje ich kompletnosť.

5. Dňa 20. 4. 2023 volebná komisia zverejní na úradnej výveske AS FMV EU v Bratislave a na webovom sídle FMV EU v Bratislave zoznam navrhnutých kandidátov za zamestnaneckú časť AS FMV EU v Bratislave, ktorí súhlasili s kandidatúrou na člena AS EUBA.

6. Voľby kandidátov do AS EU v Bratislave za zamestnaneckú časť AS FMV EU v Bratislave sú priame s tajným hlasovaním a budú sa konať dňa 25. 4. 2023 v čase od 10,30 hod. do 13,30 hod. v miestnosti E4.18.

Vyhláška o pravidlách, termínoch prípravy a priebehu volieb kandidátov na členov Akademického senátu Ekonomickej univerzity v Bratislave za zamestnaneckú časť akademickej obce FMV EU v Bratislave

Príloha č. 1 Návrh na kandidáta

Príloha č. 2 Súhlas navrhnutého kandidáta