Milé študentky, milí študenti, Fakulta medzinárodných vzťahov EU v Bratislave a Študentský parlament FMV Vás srdečne pozývajú na pilotný ročník podujatia Kariérna hodinka FMV, ktorý sa uskutoční 28. a 29. 9. 2022 od 16.30 do 20.00.

• Druhý týždeň zimného semestra bude patriť stretnutiam s úspešnými absolventmi FMV, ktorí Vám prídu predstaviť seba, svoju prácu a inštitúciu, v ktorej pracujú.
  • Dozviete sa, akou kariérnou cestou si prešli viacerí úspešní absolventi FMV, akým spôsobom kedysi uvažovali o svojej kariére, čo všetko ich posunulo vpred a kde sa na dnes nachádzajú.
  • V stredu 28.9 Vás čakajú workshopy a tematicky ladené prednášky, informácie o stážach, vo štvrtok 29.9 zasa osobné prezentácie a príbehy našich absolventov, ktorí budú pripravení odpovedať na Vaše otázky.
Prídite sa inšpirovať, dobiť si baterky, uhasiť svoj smäd po zvedavosti, diskutovať s absolventmi, a získať odporúčania pre svoj vlastný rozvoj a kariéru zo skúseností starších kolegov, ktorí vyštudovali medzinárodné ekonomické vzťahy a hospodársku diplomaciu na FMV.

na výšku karierna hodinka

28.9. program karierna hodinka 2