Projekt SEED-Hub je zameraný na podporu a rozvoj sociálneho podnikania v prihraničných regiónoch Rakúska a Slovenska a v súčasnosti sa nachádza v záverečnej fáze.

Pozývame vás 27. septembra 2022 do Bratislavy na záverečné Fórum sociálneho podnikania (Vol. 3) s názvom: "Úloha hodnotenia sociálneho vplyvu pre sociálne podniky: "Chcete peniaze? Dajte mi vplyv!" Pri tejto príležitosti bude široká škála odborníkov diskutovať o svojich praktických skúsenostiach, výzvach a očakávaniach pri efektívnom využívaní hodnotenia vplyvu na získanie lepších možností financovania pre sociálne podniky.  Online registrácia (slovensky/nemecky) je otvorená od dnešného dňa - kliknite sem.

Leták s pozvánkou (SK/DT), ďalšími podrobnosťami a programom (SK) nájdete na webovej stránke SEED Hub na stiahnutie alebo si dokumenty stiahnite z tohto odkazu.

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.