V uplynulých mesiacoch a týždňoch ponúkol projekt SEED-Hub mnoho momentov a príležitostí na stretnutia, výmenu a budovanie know-how!

V tomto čísle sa môžete dozvedieť niečo viac o záverečnom SEED-Hub Fóre sociálneho podnikania, ktoré sa bude konať v Bratislave v septembri, získať krátky prehľad o úspešnej sérii podujatí a príkladoch dobrej praxe z Burgenlandu, ako aj zaujímavé čítanie s analýzou úspešných iniciatív a podnikov sociálneho podnikania v prihraničných regiónoch Slovenska a Rakúska.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami - dovtedy Vám prajeme inšpiratívne letné dni a ďalší priestor na výmenu v rastúcej komunite SEED-Hub!

Newsletter IV SK-AT

***

Das SEED-Hub Projekt bot in den vergangenen Monaten und Wochen viele Anknüpfungspunkte und Möglichkeiten zum Austausch und Knowhow-Aufbau!

In dieser Ausgabe erwarten Sie eine erste Vorschau auf das finale SEED-HUB Social Business Forum im September in Bratislava, eine kurze Rückschau auf eine gelungene Veranstaltungsserie und Good- Practice Beispiele aus dem Burgenland sowie interessanter Lesestoff mit Hinweisen zu den wesentlichen Bedingungen für erfolgreiche Social Entrepreneurship-Initiativen und Unternehmen in den Grenzregionen zwischen der Slowakei und Österreich. Wir freuen uns auf ein Kennenlernen oder Wiedersehen – bis dahin wünschen wir Ihnen inspirierende Sommertage und weiteren Austausch in der wachsenden SEED-Hub Community!

Newsletter IV AT-SK

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.