Spoločnosť Profesia už po pätnástykrát zostavila rebríček absolventov vysokých škôl. Zohľadňuje v ňom, koľko zamestnávateľov si na portáli Profesia.sk prehliadalo v roku 2021 životopisy absolventov. Zameriava sa teda výlučne na možnosť uplatnenia absolventov na trhu práce a nehodnotí kvalitu jednotlivých vysokých škôl. 

Teší nás, že aj tento rok si Fakulta medzinárodných vzťahov EU v Bratislave udržala svoje stabilné postavenie v TOP 10 v rebríčku fakúlt, ktorý ukazuje záujem zamestnávateľov o našich absolventov. Umiestnila sa na 10. mieste, pričom so skóre 3,6 sa zaradila veľmi tesne za iné tri fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave. 

dizajn bez názvu 2

 

Zdroj: profesia.sk

 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.