Konferencia o budúcnosti Európy - jej parlamentná dimenzia - sa koná pod záštitou predsedníčky Výboru Národnej rady SR pre európske záležitosti p. V. Marcinkovej dňa 16. marca 2022 v priestoroch Bratislavského hradu.

Fakulta medzinárodných vzťahov EU v Bratislave je spoluorganizátorom tejto konferencie. Srdečne pozývame študentov a pedagógov Ekonomickej univerzity v Bratislave ako aj ostatných záujemcov zúčastniť sa osobne alebo online - konferencia sa bude konať hybridnou formou a bude naživo prenášaná cez sociálne siete. Pre osobnú účasť je potrebné sa zaregistrovať do 15. marca 2022 na e-mailovej adrese .

Konferenciu organizuje Odbor pre európske záležitosti Kancelárie Národnej rady SR, Ústav politických vied SAV v. v. i., Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave a Friedrich-Ebert-Stiftung, zastúpenie v Slovenskej republike.

snímka_obrazovky_2022-03-08_o_0.09.21.png