Milí študenti, v spolupráci s novou platformou pre Erasmus+ praktické stáže myinternship.eu sme pre Vás pripravili zaujímavý webinár, kde Vám bližšie predstavíme túto novú a dynamickú platformu s rozmanitou ponukou zahraničných stáží. Ďalej sa dozviete všetky potrebné informácie ako sa na stáž prihlásiť a čo všetko potrebujete, aby ste na Erasmus+ praktickú stáž mohli vycestovať.

Tak sa prihláste na náš webinár a my Vám odpovieme na všetky Vaše otázky.

Kedy: 29. september 2021 (streda)

Čas: 12:30 hod

Erasmus+ stáž webinár - plagát

Pre prihlásených účastníkov máme na záver pripravený malý bonus😊.

Webinár sa uskutoční prostredníctvom online platformy MS TEAMS, pre vstup do skupiny s názvom Webinár Erasmus+ praktické stáže + nová platforma myinternship.eu, použite Vaše univerzitné emailové konto, prihlasovací kód: nmt7x9y

Tešíme sa na Vás!

Pozri tiež:

Výberové konanie na Erasmus+ praktickú stáž otvorené do 15. októbra 2021!