PONUKA Vydavateľstva EKONÓM : tlač a termoväzba záverečných prác študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave priamo z Akademického informačného systému - AiS2

Vydavateľstvo EKONÓM ponúka pre študentov a zamestnancov EU v Bratislave komplexné zabezpečenie služby:

• vytlačenie a termoväzbu záverečnej práce (bakalárske a inžinierske práce) prostredníctvom stiahnutia týchto prác vydavateľstvom priamo z AiS2.

Postup:

• Objednávka
    Zaslanie vyplneného objednávkového formulára na tlač a termoväzbu záverečnej práce z AiS2 Vydavateľstvu EKONÓM, elektronicky na email: .
    Po doručení objednávky odošle Vydavateľstvo EKONÓM e-mailom potvrdenie o jej prijatí a informáciu o cene a spôsobe úhrady za poskytnutie služby.
  • Tlač a viazanie

Po úhrade vopred za poskytnutie služby, na účet Vydavateľstva EKONÓM, bude tlač a termoväzba záverečnej práce vykonaná do 2 pracovných dní.

• Doručenie

Vydavateľstvo EKONÓM zabezpečí dodanie zviazanej záverečnej práce na dekanát príslušnej fakulty.

UPOZORNENIE - Zadanie záverečnej práce

Zadanie záverečnej práce v prípade, že nie je súčasťou konečnej verzie práce uloženej v AiS2 študent dodatočne doloží do záverečnej práce na príslušnej katedre.

Cenník

15,00

16,20

17,40

uvedených cenách vytlačíme vo farbe farebné obrázky a grafy, ostatný text necháme iba v čiernej farbe (aj internetové odkazy).

Cena jednostrannej aj obojstrannej tlače je rovnaká.

Objednávka na tlač a termoväzbu záverečnej práce z AiS2 - formulár na stiahnutie