Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave vydáva dodatok č. 2 k opatreniu rektora č. 1/2021 na základe odporúčaní krízového štábu Ekonomickej univerzity v Bratislave pre monitorovanie, vyhodnocovanie situácie a prijímanie opatrení v súvislosti s výskytom a šírením koronavírusu COVID-19 zo dňa 4. februára 2021, ktorým sa upravujú ustanovenia bodov číslo 5, 6, 7.1, 8.3 a 8.4 opatrenia rektora č. 1/2021 zo dňa 20. 1. 2021 v znení dodatku č. 1 zo dňa 25. 1. 2021.

Tento dodatok nadobúda účinnosť 8. februára 2021.

Všetky ďalej uvedené opatrenia a termíny môžu byť zmenené a upravené v závislosti od rozhodnutí verejných autorít (napr. Úradu verejného zdravotníctva).

Celý text opatrenia na hlavnej stránke Ekonomickej univerzity v Bratislave