Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave si Vás dovoľuje pozvať dňa 16. októbra 2019 od 9,00 hod. do knižnice FMV EUBA (miestnosť A4.04)  na workshop:

Islamské ekonomické myslenie – mýtus alebo realita?

Hlavným prednášateľom bude prof. Ing. Musa Hussam, PhD., z Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Príspevky, ktoré budú zverejnené v recenzovanom zborníku na webovej stránke FMV, je potrebné zaslať elektronicky do 11. 10. 2019 na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Zborník bude zaslaný na zaevidovanie do databázy WoS.

Licenčnú zmluvu prosíme vyplniť a odovzdať/zaslať na adresu: Oľga Stropkovičová, Dekanát Fakulty medzinárodných vzťahov, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1/b, 852 35 Bratislava 5 a elektronicky zaslať na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

pozvánka / pokyny pre autorov