Pozor, zmena termínu konania!!!

Oznamujeme všetkým, že Fakultný deň FMV sa presúva z 11.4. (štvrtok) na 25.4. (štvrtok), kvôli nepriaznivým meteo podmienkam. Má prísť studený front a s ním ochladenie a zrážky. Takže sa na Vás tešíme 25.4., program stretnutia ostáva nezmenený - futbalový turnaj, opekačka, spev pri ohni s gitarami, umelecké vystúpenie, diskusie.

Aj tento rok sme pre Vás prichystali spolu so Študentským parlamentom FMV 2. ročník Fakultného dňa FMV. 
Nebude chýbať ani mini futbalový turnaj, kde študenti budú mať možnosť stretnúť sa tvárou v tvár proti tímu zloženému z vedenia fakulty.

 

Všetci ste srdečne pozvaní na jedinečnú spoločenskú udalosť pod otvereným nebom, kde sa bude športovať, opekať a neformálne zabávať so skvelými ľuďmi z prostredia fakulty. 


Svoj futbalový tím môžete zaregistrovať na nižšie uvedenom odkaze: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8fLTpTKjPivTb9l8i9RANKIb4iIXN74lFBDrw_dAXeByXZQ/viewform?fbclid=IwAR2Zfy8up5uu3KlJiKYM_-xnmFA8dQNyM9f6q9gqD5TZZdSMC1ES80LSPoU

 

fakultny den 2019

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.