Pozývame na prednášku profesora Rogera Zettera z Oxfordskej univerzity (Former Director of the Refugees Studies Centre, University of Oxford and Founding Editor of the Journal of Refugee Studies), zastávajúceho pozíciu Chair in Environmental Diplomacy and Geopolitics v rámci projektu EDGE, ktorý bude prednášať na tému:

„From Humanitarianism to Development: The Political Economy of the “New” Refugee Regime“

 

Verejná prednáška sa uskutoční v utorok 12.2.2019 o 15:15 v rokovacej miestnosti rektorátu SM2 (spoločenská miestnosť na prízemí oproti bufetom).

Zároveň, Vás pozývame na seminár s prof. Zetterom, určený predovšetkým doktorandom a vedeckým pracovníkom, ktorý sa bude konať v stredu 13.2.2019 o 11:00 v knižnici FMV A4.04.

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.