Nebaví ťa len sedieť počas voľných dní na internáte? Rozhodol si sa, že je načase naštartovať tvoju budúcu kariéru? Alebo si jeden z tých, ktorých omrzela súčasná práca a hľadáš si niečo nové?

 

Odpovedal/a si aspoň na jednu z týchto otázok ÁNO? Tak neváhaj a príď na veľtrh práce a kariérneho poradenstva Kariérna cesta, ktorý organizuje Kariérne centrum EU v Bratislave, 16. – 17. októbra v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave vo vestibule budovy V2 (rektorát).

Máš jedinečnú príležitosť stretnúť TOP zamestnávateľov z rôznych oblastí, ktorí ti ponúknu konzultácie, sprostredkovanie pracovných príležitostí a tiež možnosti rôznych stáži, brigád či študijných pobytov.

Nezabudni si so sebou zobrať svoje CV, prípadne otázky a nepremeškaj túto jedinečnú príležitosť pre tvoju budúcu kariéru. Sleduj stránku univerzity a čoskoro sa dozvieš zoznam spoločností a prednášok určených práve pre teba.

Tešíme sa na teba!

Viac informácií

Centrum komunikácie a vzťahov s verejnosťou EU v Bratislave, , +421 2 6729 5356.

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: . Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.