Načítavam stránku...

EUBA Vám v spolupráci s University of Wisconsin – La Crosse prináša 8.ročník International Business Consulting Program-u (IBCP). Zaži skutočné konzultačné projekty z korporácií, tréningy prezentačných zručností a získaj skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch. Všetky informácie nájdeš na euba.sk/ibcp – v prípade záujmu pošli svoje CV a motivačný list v angličtine koordinátorovi projektu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. do 20.02.2018. 

Projekt má za cieľ prispieť k rozvoju akademicko-podnikateľskej spolupráce s lokálnymi a medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na slovenskom trhu a poskytnúť študentom možnosť získať praktické skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch, ktoré pozitívne obohatia ich profesijný životopis.  

Počas 2 a pol týždňa zmiešané slovensko-americké tímy študentov pracujú na skutočných konzultačných projektoch špecifikovaných úspešnými firmami a inštitúciami ako napríklad Dell, Lenovo, TPA Horwath, O2 Slovakia, Creatix či US Embassy. Jazykom letnej školy IBCP je angličtina. IBCP sa každoročne zúčastní cca. 25-30 študentov z USA a Slovenska.