Vážení študenti,

pozývame Vás na prednášku s prof. Ichirom Fujisakim, bývalým veľvyslancom Japonska pri OSN, WTO a tiež v USA a vedúceho Inštitútu medzinárodných vzťahov na Sophia university v Tokiu.

Prednáška a diskusia sa uskutoční dňa 9.5.2017 o 10:00 hodine v knižnici FMV na 4. poschodí. Všetci sú vitaní.

Srdečne gratulujeme víťazom fakultného kola ŠVOČ, ktoré sa konalo 26. apríla 2017 na FMV EU v Bratislave a medzifakultného kola ŠVOČ, ktoré sa konalo na FPVaMV UMB v Banskej Bystrici 3. mája 2017. Ďakujeme aj všetkým ostatným súťažiacim za ich aktívnu účasť na súťaži ŠVOČ v roku 2017 a tešíme sa na ďalší ročník v roku 2018.

Konferencie v roku 2017:

♦♦♦

Dá sa podnikať na ZELENOM???

2. mája 2017

Ekonomická univerzita - Nová budova - Konferenčná miestnosť

♦♦♦

Ekonomické, politické a právne otázky medzinárodných vzťahov 2017

Fakulta medzinárodných vzťahov Vás pozýva na 16. medzinárodnú vedeckú konferenciu doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov FMV EU - "Ekonomické, politické a právne otázky medzinárodných vzťahov 2017"

Virt, 9. - 10. jún 2017

MODELOVÁ KONFERENCIA FMV

Študenti 5. ročníka FMV tento rok organizujú už 10. ročník Modelovej konferencie, ktorá sa uskutoční 5. apríla 2017

Organizačný výbor konferencie:

X. ročníka Modelovej konferencie Fakulty medzinárodných vzťahov sa zúčastnili aj študenti 4.ročníka študijného programu Hospodárska diplomacia / predmet MVP1:

...aj naši piataci a diplomanti - Matej SVRČEK a Tomáš SALÍNI :-)

ĎAKUJEME !

♦ Konferencia BEZPEČNOSTNÉ FÓRUM 2017 ♦

Členovia KMPV sa na našej sesterskej Fakulte medzinárodných politických vzťahov v Banskej Bystrici

zúčastnili X. ročníka konferencie UMB-BF2017

Konferencia sa konala pod záštitou Ministra zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a za účasti štátneho tajomníka MZVaEZ SR - Lukáša PARÍZEKA a

pod záštitou Ministra obrany SR a za účasti štátneho tajomníka MO SR - Róberta ONDREJČÁKA.

♦ Medzinárodná vedecká konferencia "Filozofia a Kultúra" ♦

Konferencia sa konala dňa 20. januára 2017 pri príležitosti životného jubilea pani docentky PhDr. Marty ZÁGORŠEKOVEJ, CSc.

▲▲▲