Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s občianskym združením Úsmev ako dar organizujú zbierku Daruj radosť a vyčaríš úsmev, v ktorej je možné darovať sladkosti, detské knihy, školské potreby, či stolové hry pre deti z detských domov a krízových centier.

Hlavným motívom tejto zbierky je urobiť deťom krajšie Vianoce. Zbierka bude prebiehať od 30. októbra do 8. decembra 2017.

S potešením Vás informujeme, že zborník zo 16. medzinárodnej vedeckej konferencie Medzinárodné vzťahy 2015: Aktuálne otázky svetovej ekonomiky a politiky (ktorá sa konala na zámku v Smoleniciach 3. a 4. 12. 2015) je vo WOSe.

Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave v rámci Týždňa udržateľnosti na EUBA si dovoľuje pozvať pedagógov a študentov všetkých troch stupňov štúdia dňa 8. novembra 2017 od 9,00 hod. do knižnice FMV EUBA (miestnosť A4.04)  na workshop s dvomi aktuálnymi témami:

Ciele OSN v oblasti udržateľného rozvoja: Agenda 2030/Sustainable Development Goals: The 2030 Agenda

a

Reaguje environmentálna diplomacia dostatočne na nové výzvy v súvislosti s klimatickými zmenami?/

Does environmental diplomacy reflect new challenges regarding climate change?

Vážení členovia akademickej obce,

dovoľujeme si Vás pozvať na stretnutie Akademickej obce FMV, ktoré sa uskutoční dňa 5. 10. 2017 o 13:00 hod. vo foyer Fakulty medzinárodných vzťahov.