V týždni od 16. - 20. apríla 2018 privíta Ekonomická univerzita v Bratislave 16 zástupcov z 15 zahraničných partnerských univerzít z Európy, Ázie, Afriky a Severnej Ameriky v rámci spoločnej edície Joint International Week, ktorú EU v Bratislave organizuje v spolupráci s Wirtschaftsuniversität Wien za podpory programu Erasmus+.

Fakulta medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave Vás pozýva na 17. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie doktorandov a mladých vedeckých pracovníkov  "Ekonomické, politické a právne otázky medzinárodných vzťahov 2018," ktorý sa uskutoční v dňoch 1. - 2. júna 2018 vo Virte.

The Faculty of International Relations, University of Economics in Bratislava invites you to the 17th International Conference of Doctoral Students and Young Scholars 'Economic, Political and Legal Issues of International Relations 2018' held from 1st to 2nd June 2018 in Virt.

Ponúkame Vám možnosť získať štipendium DBU v Nemeckej spolkovej republike pre absolventov Mgr. a Ing. stupňa štúdia. Toto štipendium poskytuje Nemecká nadácia pre životné prostredie - Deutsche Stiftung für Umwelt (DBU) a je určené pre všetkých absolventov Mgr. a Ing. stupňa štúdia na univerzitách a vysokých školách s akýmkoľvek zameraním. Jediným obmedzením je zameranie/špecializácia študenta, resp. jeho záujem o environmentálne problémy (prírodné, technické, spoločenské vedy, medicína, ekonomika....).

Nadácia Tatra banky aj v tomto roku otvorila Grantový program Študenti do sveta.  Má ambíciu podporiť našich najlepších študentov v získavaní skúseností na zahraničných školách a v ich uplatňovaní na Slovensku. V rámci grantového programu budú poskytované finančné granty do výšky 5 000 EUR na pokrytie časti nákladov spojených so zahraničnými študijnými pobytmi, letnými školami, stážami a výskumnými pobytmi na niektorej z renomovaných univerzít v zahraničí.

Radi by sme Vám dali do pozornosti Mentor Network program,
ktorý organizuje Americká Obchodná Komora, CSI Leasing a Americká
ambasáda, pre študentov 4. a 5. ročníka vysokých škôl na rozvoj ich
budúcej kariéry pod vedením významných osobností.
Študenti pozor! Jedinečná príležitosť predĺžiť si štúdium a zúčastniť sa absolventskej stáž

Neváhajte a príďte dňa 06.03.2018 o 12:30 hod. na informačný seminár, kde sa dozviete všetky informácie o možnosti absolventských stáží.